...

Centre de services financiers polonais
Caisse Desjardins du Réseau de la santé
Transit: 815-92278
5355, rue Sherbrooke Ouest
Montréal, Qc H4A 1V7
Tel: 1-877-522-4773, wew. 700 6242
Fax: 1-844-895-4775

24 godzinny serwis finansowy:
ACCESD: 1-800-Caisses
(1-800-224-7737) 

Wyślij email do Kasy
.


STRONA CAISSE DESJARDINS 
DU RÉSEAU DE LA SANTÉ
 

.. .. Promocje

Pragniemy na bieżąco poinformować całą Polonię w Montrealu i zaprosić do korzystania z nowej promocjii i nowych korzystnych usług finansowych i inwestycyjnych oferowanych przez Polonijne Centrum Finansowe:

 • Polonijne Centrum Finansowe oferuje pożyczki hipoteczne i personalne na konkurencyjnych warunkach w stosunku do innych Banków. Przyjdź do nas, a przekonasz się, że negocjując warunki swojej pożyczki, dokonasz znacznych oszczędności w swoim budżecie. 
 • Karta Kredytowa VISA DESJARDINS (Modulo Gold) na 9.4% - najniższy procent w stosunku do innych kart kredytowych w Kanadzie. Karta kredytowa umożliwia pobranie gotówki w automatach bankowych w całej Kanadzie jak również w innych krajach - WŁĄCZNIE Z POLSKĄ.
 • Marge de Crédit ATOUT - gwarantowana hipoteka, pozwala dysponować sumą wynoszącą  nawet 75% wartości rynkowej swojego domu. Pożyczający może wykorzystać przyznany mu limit do wzięcia jakiejkolwiek innej pożyczki, tak hipotecznej jak i personalnej.
 • NOWOŚĆ! - OTWIERANIE KONT DLA POŻYCZEK STUDENCKICH przyznawanych  studentom przez Rząd prowincjonalny. Serdecznie zapraszamy studentów, szczególnie pochodzenia polskiego, by deponowali te fundusze na swoich kontach w Polonijnym Centrum Finansowym.
Bieżące promocje i oferty specjalne

Zdajemu sobie sprawę, że Polacy korzystają z innych banków, gdzie otrzymują te same usługi ale nie w języku polskim. Świadcząc obecnie pełne usługi bankowe, zapraszamy całą Polonię do korzystania z naszych usług i do uczestniczenia w dalszym rozwoju Naszego Polonijnego Centrum Finansowego, jedynej polskojęzycznej instytucji finansowej w Quebecu. 

Więcej ofert znajdziesz na stronie Caisse Desjardins
_____________________...................______________

.. .. Polonijne Centrum Finansowe oferuje pełną obsługę finansową, w tym:
 • pożyczki personalne i hipoteczne
 • linie kredytowe
 • plany emerytalne (RRSP, REER, RRSE, FERR)
 • depozyty czekowe na konta
 • realizowanie rachunków płatnych z konta
 • przekazy pieniężne do Polski
 • zakup czeków podróżnych


Klienci Polonijnego Centrum Finansowego w wieku powyżej 60 lat zwolnieni są z wszystkich opłat za usługi.
 

Klienci Polonijnego Centrum Finansowego
mogą korzystać także ze wszystkich oddziałów Caisse Desjardins, automatów bankowych, mają także zniżkę ubezpieczając jednocześnie dom i samochód w Assurance Desjardins

____________________________________...

_____________________________________